ســـــــــلام =) 

( اینقدر دیر به دیر پست میذارم ، باید سلام کنم همش! ایشه -_- )

1. لپ تاپ قراضه جان ، درست شد =)) در واقع امروز یه کاری داشتم باهاش ، باید  میرفتم سراغش . بعدش اینقدر کخ ریختم که نتورک ایناش هم درست شد =) وَ من اینجام =) یوهو =)))

2. پوشه ی دانلود های اینجا ، یه عالمه آهنگ داره =) و در واقع از " داماد - شماعی زاده " تا " درد و نفرین" رو شامل میشه =) ولی اکثرا غمنوکانه ن :( و منو مدام یاد پارسال و پست گذاشتن هام میندازن :((

3. من یه پروژه ی جدید رو استارت زدم برای خودم. اونم این که هر روز 7 تا جمله ی شکر گزاری مینویسم توی دفترچه قرمز خال خالی جانم. و عمیقا تشکر میکنم بابت شون :] کار خوبیه. کمک میکنه به حال ِ خوب. دلتون خواست ؛ امتحان کنید ^.^

4. هجده سالگی رو دور ِ تند افتاده ! وقتی یادم میاد تیر یا خرداد 96 رو ، همش میگم انگار همین دیروز بود ! اسفند ِ پر حادثه ی 95 هم انگار هفته پیش  بود . البته از لحاظ "پر حادثه بودن" تیر 96 مقام اول رو داره. هرچند که دلم میخواد رخداد ها رو یا اینجا یا توی سررسید جانم بنویسم ، اما واقعا هنوز اونقدر وقت پیدا نشده :) 

5. مشهد امسال چیزی جز دو سه شب سرمای استخون سوز ، نصیبی از زمستون نداشت ! در عوض مامان بهار  ِ قشنگ ، یه ماه زود تر قدم رنجه کرد :))

6. خب دیگه چه خبر؟ =) خونه تی کردین؟ قلب تی چی؟ آرزو های سال ِ دیگه تونو نوشتین؟ عیدی هاتون رو آماده کردین؟

7. گمونم پاراگراف اصلی همین بود. چهار خط نوشتم و پاک کردم :") قول بدین همه ی آدما رو ببخشید ، خب؟ 

آرزومند ِ احوالات ِ خوش ِ همتون : فینگیل 3>

من راهی ِ تو ام یا تعبیر ِ ایرونی ِ here we go

هم اتاقی ِ فاقد شعور زندگی ِ جمعی به پستت نخورده، بفهمی چی میگم :))

عنوان مناسبی برای بازگشت شکوهمندانه ام پیدا نمیکنم :))))

,، ,رو ,ی ,یه ,واقع ,    ,درست شد ,پر حادثه ,، باید ,، یه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بسم الله الرحمن الرحیم شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان صامتانه برق، الکترونیک، الکتروتکنیک، مکاترونیک، پزشکی، کشاورزی خردورزیِ راستین پشت دیوار سکوت کرمی ثبت پستانداران ایران نمونه سوالات استخدامی آتش نشانی تهران (اسفند ۱۳۹۹ ) باغ تالار سعادت,باغ تالار باران,باغ تالار تاج,باغ تالار پرنیان